آشنایی با نحوه عملکرد سرسیلندر، انواع و کاربرد آن در خودرو – آکادمی هوش خودرو

چگونه بفهمیم واشر قیمت سرسیلندر پیکانسرسیلندر سوخته؟ گسترش نیوز: واشر سر سیلندر قطعهای است که فضای بین سیلندر و سرسیلندر را آب میکند و در حقیقت این واشر از خروج گاز احتراق از محفظه احتراق جلوگیری میکند. برای سفارش سر سیلندر سوناتا می توانید از طریق بخش لیست انواع سرسیلندر خودروهای ایرانی و خارجی اقدام به انتخاب و خرید آن نمایید. شرکت در یک نگاه: شرکت ریختهگری آلومینیوم ایران خودرو(سهامی خاص) در سال 1379 با ماموریت تولید قطعات خام آلومینیومی مورد مصرف در بازارهای داخلی و خارجی بویژه تولید قطعات آلومینیومی موتوری و قوای محرکه در راستای تامین قطعات موردنیاز گروه صنعتی ایران خودرو به ظرفیت اسمی 22 هزار تن تاسیس شده است. آخرین وضعیت سهامداری: 100% سهام شرکت متعلق به شرکت گسترش سرمایهگذاری ایران خودرو میباشد. نام این شرکت برگرفته از سه حرف اول نام خانوادگی این دو دوست است که طی 40 سال فعالیت روی خودروهای تیون شده مرسدس بنز، تسلا، میباخ و اسمارت قرار گرفته است. در این بخش از محصولات فروشگاه اینترنتی پارس خزر، امکان خرید آنلاین انواع آسیاب برند پارس خزر و سایا با تضمین بهترین قیمت ممکن فراهم شده است. خرید اینترنتی سرسیلندر گسترش وسایل خودرو آسیا مناسب برای سمند ef7 و قیمت انواع سرسیلندر متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجیکالا.

انتقال حرارت سرسیلندر ما نه تنها فروش سر سیلندر sonata را به صورت حضوری انجام می دهیم بلکه به صورت غیر حضوری یعنی آنلاین و تلفنی هم به ارائه خدمات می پردازیم. موتور خودرو دو قسمت اصلی سیلندر و سر سیلندر است. هر گونه نشتی در پیشرانه خودرو و عملکرد آن تاثیر خواهد گذاشت و در نهایت میتواند منجر به کاهش توان وظیفه ی سرسیلندر و راندمان شود. برای سفت کردن پیچ های سرسیلندر از ابزاری به نام ترکمتر استفاده می شود. این موتور از جنس آلومینیوم و بسیار سبک و جمع و جور است. این تفاوت گرمایی درون موتور بسیار شدید است، فرض کنید در سیبری هستید و دما 60 درجه زیر صفر است ، با روشن شدن و کارکرد موتور، دما به بیش از 500 درجه سانتی گراد در بخش های فلزی می رسد. این مشکل را به شکل جداگانه برای شما شرح میدهیم چرا که بسیار رایج بوده و تغریبا تمام افراد این مشکل برایشان پیش آمده است. در خودروهای قدیمی تنها از بلوک سیلندر تشکیل شده بود که یک میللنگ جداگانه به آن سرسیلندر 405 ایساکو وصل شده بود. موارد مختلفی میتواند باعث سوختن واشر سر سیلندر شود که یکی از مهمترین موارد کم بودن آب رادیاتور است. در این حالت به پیشرانه و واتر پمپ فشار وارد خواهد شد و در نهایت به سوختن واشر سر سیلندر منجر میشود.

بلوک سیلندر (به انگلیسی: Engine block) ساختاری است که شامل سیلندرها و قطعات دیگر در یک موتور درونسوز است. در محلی که به هم میرسند اگر کوچکترین تداخلی ایجاد شود و آب و روغن باهم مخلوط شود به موتور آسیب جدی وارد میشود. این دو قسمت هرکدام برای عملکرد درست نیاز به روغنکاری و آب خنک دارند. عملکرد اصلی سرسیلندر آب بندی و پوشش سیلندر برای فشرده سازی عملیات احتراق است. این قطعه در واقع مانع خروج گاز از محفظه احتراق و نشت آب از کانالهای آب و روغن در سرسیلندر میشود. براساس قیمت های به دست رسیده از بازار، واشر سرسیلندر خودرو لیفان 620 در بازه قیمتی 600 تا 800 هزارتومان عرضه می شود. واشر سرسیلندر دقیقاً در همین محل در مسیر آب و روغن قرار دارد و وظیفه جداسازی آب از روغن را در موتور به عهده دارد و موتور را به دو قسمت یکپارچه تقسیم میکند. استارت پژو نسخه ای پیشرفته از هندل سرسیلندر پژو 504 های قدیمی است. ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان. سرسیلندر توسن مدل 048 مناسب برای پژو 206. ۰ تومان هدیه نقدی. سرسیلندر صنایع موتور بشل کد 9753 مناسب برای پژو405 .

در حالتی که صدای زوزه مانندی از موتور شنیدید نشان میدهد که رابط پمپ آب عالی عمل نمیکند. لنت ترمزهای جلوی ساینا از نوع آبی پارس لنت مشترک با تیبا و ریو، ۱۶۰ هزار تومان، از نوع کوپر ۱۱۰ هزار تومان، از برند «امکو» نزدیک به ۲۳۰ هزار تومان، با مارک «گلد» تقریباً ۲۸۰ هزار تومان و در سایر مارک ها تا ۱۸۰ هزار تومان هم قیمت داده می شود. لازم به ذکر است که علاوه بر این مورد واشر سر سیلندر از نشت روغن و نشت آب از کانالها جلوگیری میکند. در حال حاضر قیمت سرسیلندر کامل سوناتا به دلیل نوسانات قیمت در بازار ثابت نیست و می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در پایین همین صفحه با فروشگاه لوازم یدکی نظری تماس بگیرید و قیمت واشر سر سیلندر اصلی سوناتا و سرسیلندر آن سرسیلندر پاترول 6 سیلندر را استعلام نمایید. زمانی که موتور کار میکند، فشار سرسیلندر در موتور بنزینی به راحتی به PSI 700 و در موتورهای دیزلی تا ۲ هزار PSI میرسد. 15.07.2005· در یک موتور درونسوز سرسیلندر یا بستار به قطعهای گفته میشود که بر فراز بخش بالایی سیلندرها قرار دارد. سرسیلندر سوناتا از اجزای مهم و اساسی موتور این خودرو به شمار می رود. یکی دیگر از موارد مهم که باعث میشود برای رانندگان ایجاد نگرانی کند سوختن این قطعه است که بسیاری از افراد را دچار مشکل کرده است.

سرسیلندر 206 تیپ 2اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد تعویض سرسیلندر 8 سوپاپ با 16 سوپاپ لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.