آشنایی با بهترین شیشه شیر موجود در بازار و روش استفاده از آن

 

در میان لوازم و وسایل مورد نیاز برای کودکان، شیشه شیر از جمله مهم ترین موارد است که در طرح ها و مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود. در میان این برند های متنوع، برند دکتر براون بسیار محبوب و کاربردی است. دلیل این محبوبیت هم یک سری ویژگی های خاص می باشد که فقط منحصر به این برند است.

برند دکتر براون از نمونه معروف ترین برند های حال حاضر دنیاست که در زمینه تولید وسایل مرتبط با کودکان فعالیت می کند. شیشه شیر یکی از محصولات بسیار متنوع آن است که به علت خاصیت آنتی کولیک توانسته اعتماد مادران را به خود جلب کند.

مزایای استفاده از شیشه شیر دکتر براون

ترکیب شیر با هوا باعث بروز مشکلاتی از قبیل مشکلات گوارشی در نوزادان می گردد که انتخاب غلط شیشه شیر موجب آن خواهد شد. اما شیشه شیر های دکتر براون به گونه ای طراحی شده اند که مجهز به سیستم تخلیه هوای نی دار می باشند. طی این عملیات از ترکیب شیر با هوا جلو گیری به عمل می آید که یکی از مهم ترین مزایای استفاده از این نوع شیشه شیر هاست. در واقع اگر شیر با هوا ترکیب نشود دیگر نوزاد دچار نفخ و دل درد نخواهد شد و آرامش را تجربه خواهد کرد.

از مزایای دیگر استفاده از این نوع شیشه شیر ها این است که مواد مغذی و سایر ویتامین های موجود در شیر نظیر ویتامین C, A, E به طور کامل حفظ می شوند چرا که در تولید این شیشه شیر ها از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است.

نمونه دیگر از ویژگی های این محصولات می توان به عدم ایجاد خلا اشاره کرد که این ویژگی سبب می شود که شیشه شیر بیشترین شباهت را به سینه مادر برای نوزادان داشته باشد.

بررسی نوع سر شیشه و میله ای که درون شیشه شیر های دکتر براون وجود دارد

نوع سر شیشه و میله ی درون شیشه به گونه ای طراحی شده که از ورود هوا به درون معده نوزاد جلوگیری کند. ورود هوا به معده موجب نفخ و کولیک معده در کودکان می شود اما شیشه شیر دکتر براون از این پدیده نیز جلوگیری می کند.

کیفیت مواد اولیه در ساخت سر شیشه سبب می شود که مواد مغذی شیر به طور کامل حفظ شود و در نتیجه سبب افزایش ارزش غذایی شیر نیز خواهد شد.

بررسی قیمت شیشه شیر دکتر براون

شیشه شیر های دکتر براون به دو شکل طلقی و پیرکس به بازار عرضه می شوند که طبیعتاً قیمت جنس پیرکس بسیار گران تر خواهد بود.

عامل دیگر که باعث تفاوت قیمت می شود، میل های متفاوت ای شیشه شیر هاست. هر چیه میل کمتر باشد قیمت ارزان تر است.

 

منبع: سایت خواندنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *