آزمون آنلاین آيین نامه 1400 با جواب و جدید【۶۰ تا آزمون رایگان】

از زمانی که راننده تشخیص می دهد نیاز به توقف دارد تا لحظه به کار گیری ترمز ها …. اگر بتوانید در شرایط امتحان تصمیم درست را بین چهار گزینه تشخیص دهید به احتمال زیاد در عمل نیز راه درست را انتخاب خواهید کرد. و در بزرگ راه ها به رنگ … این آییننامه با همکاری مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی شماره 2800 به خود گرفت و مجدداً بخش مربوط به بارهای ناشی از زلزله از استاندارد 519 جدا و آییننامه مذکور ملاک طراحی ساختمانها در برابر زلزله قرار گرفت. توصیه میکنم اول جزوه آییننامه مقدماتی را دانلود کرده و آزمون مقدماتی را پشت سر بگذارید. با چندین نوبت پاسخ به آزمونهای آییننامه آنلاین باهمین روند خواهید دید که شما بهطور کامل با سؤالات پرتکرار آزمون آییننامه اصلی ۹۸ آشنا شدهاید و میتوانید بهراحتی با دیدن سوال در روز آزمون گزینه درست را انتخاب کنید. مجید می گوید : سلام باعث افتخار هست که از این ازمونها استفاده می کنید – شک نکن بعد از امتحان اصلی ایین نامه نتیجشم می گیرید – چشم حتما این ازمونهای که ذکر کردید را بررسی می کنیم .

آزمون آیین نامه
پرداخت به صورت 2 مرحله می باشد. 8- در صورت خرابی وسیله نقلیه و مسیر نبودن انتقال آن به محل مناسب، چراغ الکتریکی را برای آگاه سازی دیگران باید در چه فاصله ای از وسیله نقلیه قرارداد؟ همچنین میتوانید در قسمت آزمون آیین نامه رانندگی (رایگان) سایت نیز شرکت کنید و خودتان را محک بزنید. به جای نگاه کردن پاسخ نامه و حفظ کردن سوالات، منطق سوالات را پیدا کنید و نکته برداری کنید. نرم افزار راهنمائی و رانندگی همراه با آزمون رایانه ای نرم افزاری مناسب برای هنرجویان متقاضی گواهینامه ب یک با استفاده از این برنامه میتوانید با نمونه سوالات آزمون راهنمائی و رانندگی آشنا شوید.آشنایی با نمونه سوالات ایین نامه راهنمایی رانندگی، انجام آزمون آزمایشی از سوالات آیین نامه، سنجش سرعت و دقت كاربر در پاسخگویی به سوالات، آشنایی با انواع علایم راهنمایی و رانندگی، آشنایی با قوانین حق تقدم و عبور از تقاطعها توجه به رشد روز افزون معضلات ترافیك بر آن شدیم تا نرم افزاری جهت بالا بردن فرهنگ ترافیک و توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی جهت توزیع بروی سایت قرار دهیم. نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب به شما کمک میکند که با سبک سوالات آشنا شوید. آزمون های آنلاین آیین نامه رایگان و با جواب برای آشنایی بیشتر شما با نمونه سوالات آیین نامه اصلی و بالا بردن آمادگی خود در هنگام آزمون آيین نامه اصلی را در این بخش برای شما قرار داده ایم.

ظهور نرم افزارهای موبایلی و محبوبیت آنها در میان تمام اقشار جامعه، موسسات آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی را نیز بر آن داشت، تا با طراحی و انتشار نرم افزارهای مخصوص موبایل، آزمون آیین نامه اصلی اندروید برای گوشی های اندرویدی و آزمون آیین نامه اصلی آیفون برای گوشی های آیفون، گنجینه ای از نمونه سوالات و راهکارهای مهم قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی را در اختیار هنرجویان رانندگی قرار دهند. نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی اصلی . دو واقع همین طور که قبلا هم گفتیم برخی از سوالات آيین نامه سوالاتی آسان هستند که شما حتی بدون دیدن نمونه ای از آن در کتاب آیین نامه یا در مجموعه سوالاتی دیگر می توانید به آن پاسخ صحیح بدهید . اما حتما فردا یا دو روز دیگر هم دوباره در همین آزمون شماره 1 دوباره شرکت نمایید. در این موارد، باید به افسر یادآوری کنید که توقف در این مکان ها بر خلاف قوانین راهنمایی و رانندگی و قوانین امتحان شهری گواهینامه است. اما به خاطر داشته باشید، که استرس بیش از حد باعث می شود.که اصول و پایه رانندگی را فراموش کنید. 2. کم باد بودن تایرها باعث کاهش مصرف سوخت می شود.

7- خطوط شکل زیر به چه معناست؟
4. باد تایر زاپاس را می توان تخلیه و به همان شکل آن را نگهداری نمود. برای شرکت در آزمون آیین نامه اصلی رانندگی کارت ملی, شناسنامه و خودکار آبی الزامی می باشد. این فرایند کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام میپذیرد. 4. رانندگان می توانند با رعایت احتیاط، عمل سبقت، گردش، تغییر خط حرکت و دور زدن را انجام دهند. 2- پر کردن مشخصات نام و ایمیل و زدن دکمه ثبت سفارش به صفحه بانک رفته و بعد از پرداخت به صورت مستقیم و آنی فایل را دریافت می کنید همچنین اگر ایمیل را درست وارد کرده باشید فایل دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد. 2. برای یک لحظه هم توقف نمی کنید. 11 – با تنظیم صندلی کدام یک از شرایط زیر مهیا می گردد؟ تابلو زیر به چه معناست ؟ 7- خطوط شکل زیر به چه معناست؟ سوال ۲۷: در تقاطع شکل زیر رعایت حق تقدم با کدام خودرو می باشد ؟

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد زمان آزمون آیین نامه رانندگی تبریز لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.